Whirlpool AKP 461 NB

• 3plechy
    • 1rošt
    • zatial nič

doma všetky spotrebiče mám od whirlpoolu,zatial všetky fungujú na 100%

• Je pohladovo velmi pekná , aj funkčnost je ok.
    • Trochu hlučnejšia zato som jej dal aj nižšie hodnotenie,ale inak je super. :-)

Vybral som si ju hlavne kvoli dizajnu (je skutočne pekná) aj jej parametrom a cene.

35 kg
Kombinácia s varnou doskou
Spôsob pripojenia
elektrické

VSTAVANÁ RÚRA KLASICKÁ

Samostatná teplovzdušná rúra s kruhovým ohrevným telesom z dizajnového radu ACTUAL v čiernom prevedení. Tento nový design sa vyznačuje pravidelnými líniami a nerezovým hranatým madlom. Vzhľad rúry je navyše podčiarknutý veľkým displejom, teplotu a typ pečenia si nastavujete na klasických otočných gombíkoch.
Rúra je v energetickej triede A a má objem 60l, zápustné ovládacie gombíky, celosklenená dvierka SMART-CLEAN, čiernobiely grafický displej a disponuje 8 základnými funkciami.

FUNKCIE:
Osvetlenie rúry: áno
Statický spodný ohrev: áno
Statický horný + spodný ohrev: áno
gril: áno
Gril + ventilátor :áno
Ventilátor + rozmrazovanie :áno
Ventilátor + statický horný a spodný ohrev :áno
Ventilátor s kruhovým výhrevným telesom :áno
Turboventilátor s kruhovým výhrevným telesom :áno
Chladenie dverí: áno

My sme spokojný

• Dizajn
    • Poruchovosť
    • Hlučnosť

Po troch rokoch výmena špirály,o mesiac výmena termostatu

• , zakúpené v Andrea Shop

• 100%-né pečenie
    • ticho pracuje
    • pekný a moderný vzhlad
    • 3plechy
    • 1rošt
    • zatial nič

doma všetky spotrebiče mám od whirlpoolu,zatial všetky fungujú na 100%

• Je pohladovo velmi pekná , aj funkčnost je ok.