Whirlpool AKP 295 JA

Kombinácia s varnou doskou
Čistenie rúry
katalytické

• , zakúpené v Skyelektro Prievidza

Rúru sme ešte nevyskúšali. Čakáme na novú kuchynskú linku.

• , zakúpené v OKAY.sk

super vzhľad i kvalita

• *****

Páči sa mi takýto dizajn, čiže spolu s varnou doskou a digestorom vytvára peknú kuchyňu.

Výška
Čistenie rúry
katalytické

Typ samostatná

Kategória rúry mechanická

Druh rúry teplovzdušná + zadný ohrev

Vlastnosti

Energ. trieda (2010/30/EC)

Index energetickej účinnosti (2010/30/EC) 106,9 kWh/rok

Spotreba energie - Konvenčná funkcia 0,85 kWh/cyklus

Spotreba energie - Teplovzdušná funkcia 0,85 kWh/cyklus

Dizajn

RUSTIKÁL

Farba jazmín

Displej rúry bez displeja - mechanický časovač

Kontrola teploty mechanická

Kontrola času mechanická

Maximálna pracovná teplota 250 °C

Funkcie rúry

Viacúrovňové pečenie 2 úrovne pečenia

Statický horný + dolný ohrev áno

Statický dolný ohrev áno

Gril áno

Gril + ventilátor áno

Ventilátor s kruhovým ohrievacím telesom áno

Turboventilátor s kruhovým ohrievacím telesom áno

Ventilátor + statický horný a spodný ohrev áno

Ventilátor + rozmrazovanie áno

Počet a typ skiel vo dverách 3 / priehľadné

Chladenie dverí áno

Rukoväť dverí vyčnievajúca

Príslušenstvo rúry

Výsuvné koľajničky áno (1 úroveň)

Počet roštov 1

Rozmery otvoru pre zabudovanie (vxšxh) 600x560x550 mm

Hmotnosť 34,0 kg

Hmotnosť s obalom 36,0 kg

• , zakúpené v Skyelektro Prievidza

Rúru sme ešte nevyskúšali. Čakáme na novú kuchynskú linku.

• , zakúpené v OKAY.sk

super vzhľad i kvalita

• *****

• , zakúpené v TPD.sk

super

tento produkt mam uz pol roka a nie som spokojny.uz som mal aj servis na to ze ked sa pecie kolac alebo mäso tak para ktora sa skvapalni steka pod el.ruru a poskodila skrinku.odvtranie je spravene podla navodu na obsluhu.a sevisak dosiel demontoval ruru polozil ju nazem zapojil do elektriny dal donej pekac plny vody a cakal ci sa bude parit.neparilo sa tak povedal ze je to ok a on nema stim co ine spravit tak sme namontovali ruru naspeta odisiel.ja som takyto pokus sptravil ked bola namontovana a tiez to nespravilo takze neviem co stim.asi pojdem ruru reklamovat

• , zakúpené v e-spotrebice

• Cena; dostupnost; komunikacia;siroky vyber; sposob dodania
    • Trosicku to trvalo ta dodacia doba zhruba do 1mesiaca

Vskutku celkom jednoduchy nakup cez internet zatial vyjadrujem spokojnost myslim si ze mozem odporucit aj dalej