Najnovšie recenzie zo sekcie Vstavané rúry

Overený zákazník Testuj.to Jitka

• Kvalita pečenia
  • Vzhľad
  • Nebaví ma údržba všetkých spotrebičov, inak nič

Testoval som u kamaráta, tak tu je zhrnutie. Pečenie je rýchle, aj pri tej najvyššej teplote sa zvonku nikto nespáli o dvierka, po vypnutí sa začnú automaticky ochladzovať dvere. Kamarát si k tomu kúpil odmasťovací sprej pre rúry, ktorý odporúča Whirlpool a umývanie je oveľa jednoduchšie. Teraz som akurát pozeral na aktuálnu cenu spotrebiča a nestačím sa čudovať. Za tú cenu si možno tiež jednu kúpim. Nesmiem zabudnú na super vzhľad.

Beko BVR 35500 XMS

Beko BVR 35500 XMS

Overený zákazník Andrea Shop Overený zákazník

Zakúpený v Andrea Shop

spotrebič sa podarilo zakúpiť až na tretí krát, 2x bol reklamovaný (u iného predajcu) kvôli vadným dvierkam, až od predajcu Andeashop mi prišiel konečne zatiaľ bez žiadnej chyby. uvidím po čese používania. čo sa týka funkcii a pečenia v rúre tak max. spokojnosť.

Bosch HBA534ES0

• Koľajničky
  • 3 úrovne pečenia
  • 2 plechy a jeden rošt v balení
  • Zatiaľ ma nič nenapadá

Rúra Whirlpool ma milo prekvapila. Nielen, že vyzerá krásne, ale aj kvalitne pečie. Mám rada pečenie na dvoch úrovniach, tu môžem piecť dokonca aj na 3 úrovniach. Oceňujem 2 plechy a jeden rošt, ktoré sú súčasťou balenia. Výhodou sú aj výsuvné koľajničky, ktoré využívam hlavne na podlievanie mäsa.

Overený zákazník Testuj.to Lenka

Pridané: 24. októbra 2021

• Dizajn
  • Objem
  • gril
  • ohrev jedál
  • zatiaľ som na nič neprišla

Whirlpool je moja obľúbená značka a dizajn sa mi veľmi páči. Rúra je veľmi priestranná pre veľké kusy mäsa, ako je napríklad morka a páči sa mi, že tu môžem využívať programy na viac pečenia jedál naraz. Rúra pečie rovnomene a to vďaka trojitému sklu. Veľmi oceňujem pri rúre gril

GORENJE BO737E24XG

GORENJE BO737E24XG

Overený zákazník OKAY.sk Gabriela

Zakúpený v OKAY.sk

Ešte ho nemám napojený, takže neskôr . verím, že budem spokojná

Overený zákazník Testuj.to Andrea

• Tichá
  • Pečie rýchlo
  • Oživí kuchyňu
  • Čistenie

Rúra ma prekvapila, aká je veľmi tichá. To oceňujem, pretože máme prepojenú obývačku s kuchyňou, tak nás neruší. Som trochu leňoch na údržbu rúry, preto odporúčam si zaobstarať odmasťovací sprej do rúry, ktorý Whirlpool odporúča na svojich stránkach. Uľahčí množstvo trápenia. My sme bohužiaľ kúpili neskoro a je to škoda. Rúra potom vydrží dlhšie ako nová.

Overený zákazník Testuj.to Petra

• Okrúhle hodiny
  • Rýchlosť pečenia
  • Manipulácia

Mala som možnosť vyskúšať na návšteve. Na prvý pohľad je rúra zaujímavá už svojim vzhľadom. Do modernej kuchyne sa veľmi nehodí, ale predstavujem si ju niekam na modernú chalupu alebo skrátka do štýlu Provence. Okrúhle hodiny uprostred sú praktické a dobre viditeľné. K dispozícii sú dva plechy, ale zmestí sa ich tam až 5. Vďaka tomu, že sa jedná o teplovzdušnú rúru, skráti sa doba pečenia oproti tej elektrickej. Manipulácia s rúrou je príjemná. Jednoducho si ma získala :).

Overený zákazník Testuj.to Cejková

• dizajn
  • rovnomerné pečenie
  • maximálne rýchle rozohriatie rúry
  • objem
  • všetko v poriadku

Krásna rúra s veľkým objemom. Priestranná, zrazu sme upiekli 5 plechov mäsa a obslúžili tak veľkú rodinu. Mäso sa z oboch strán upieklo ideálne - rovnomerne. Po zapnutí rúry sme hneď piekli. Vhodné aj na pečenie sladkých vecí. Všetky korpusy dopadli na jedničku.

Overený zákazník Testuj.to Pepa

• Jednoduché ovládanie
  • Ručičkové hodiny
  • Retro design
  • Nič som nezistil

Páči sa mi retro dizajn, rúra má prehľadné ovládanie a ručičkové hodiny preferujem pred digitálnymi. V jednoduchosti je krása, a to si myslím, že táto rúra spĺňa. Pečie sa v nej dobre, väčšinou využívanie dvojúrovňové pečenie. Výhodou sú dva plechy. Domov by som si určite zaobstaral čiernu verziu, cena mi príde zodpovedajúca.

Overený zákazník Testuj.to Ada

• Jednoduchá ovládateľnosť
  • Skvelý dizajn
  • Rýchle pečenie
  • Dva plechy
  • Zatiaľ nič

Rúra má krásny dizajn, páči sa mi jednoduchá ovládateľnosť a úchytka sa príjemne drží. Rúra na 200 stupňov sa rozohreje cca za 15 min a pečie veľmi rýchlo. Ručičkové hodiny uprostred sú praktický pomocník a som veľmi rada, že súčasťou balenia sú dva plechy, jeden hlboký a jeden plytší. Určite by som ju odporučila svojim kamarátkam.

Overený zákazník Andrea Shop Elena Stredáková

Pridané: 19. októbra 2021

Zakúpený v Andrea Shop

Odporúčam. El rúra je ekologická aj ekonomická - šetrí el energiu. Samočistiacou program ke tiež výhodou.
Teplovzdušná rúra je tiež výborná.

Overený zákazník Testuj.to Martin

• časovač
  • vnútorné osvetlenie
  • automatické programy
  • nič sme neobjavili

Jednoduché ovládanie. Intuitívne ovládanie. Štýlový dizajn. Do našej retro kuchyne zapadla perfektne. 3 sklá vo dvierkach sú ohromnou výhodou - vôbec NEPÁLIA. Často využívame časovač. Vnútorné osvetlenie dvierok je veľkou výhodou. Môžem odporučiť, nemám dôvod meniť.

Gorenje BOS737E301B

Gorenje BOS737E301B

Overený zákazník Renesancia Medo

Pridané: 15. októbra 2021

Zakúpený v Renesancia

• Zlá viditeľnosť teploty a režimov pečenia na ovládačoch.
Gorenje BO7732CLB

Electrolux KOBBS39WX

Overený zákazník Andrea Shop MS

Pridané: 14. októbra 2021

Zakúpený v Andrea Shop

ZATIAL SME NESKUSALI, tak zatial dizajn - je krasna , vacsi vnutorny priestor ako dosluzila rura tej istej kategorie .
ovladanie intuitivne ...
funkcia pecenia - neodskusana zatial

Electrolux EOC6H71X

Electrolux EOC6H71X

Overený zákazník e-spotrebice Daniel

Pridané: 11. októbra 2021

Zakúpený v e-spotrebice

• Veľmi rýchle rozohriatie
  • prepečie všetko dokonale, napr. bábovka je úplne prepečaná v každom kúsku
  • para je fantastická, zelenina uvarená za 20 minút
  • 2 plech plus rošt. Teleskopický výsun tiež aj keď pre mňa nie je potrebný
  • energetická trieda A+
  • relatívne ľahké ovládanie
  • Oproti Bosh a Siemens s rovnakými funkciami o polovicu lacnejšia
  • pozor, nie je to full parná rúra, to sa nikde nepíše. Je to taký hybrid medzi rúrou s pridaním pary a parnou rúrou. Ak chcete plné parné pečenie tak si musíte kúpiť hrniec za 130 EUR ktorý hadicou napojíte na vývod pary. Ale ak dáte 130C s parou tak výsledok je rovnaký, akurát asi by sa zišiel plech s perforáciou na dne a prepadom na plné dno aby voda mohla odtiecť.
  • dizajn naživo trocha za zenitom, nie je to zlé, ale dnešné nové rúry už vyzerajú trocha modernejšie, toto je tak rok 2010.
  • raz sa mi zasekol výsuvný slot na vodu, ostal v rúre zapustený keď som ho išiel otvoriť a nešiel von, hádam to bolo len raz.

Kúpu hodnotím pozitívne, ale dnes by som si asi objednal o 400 EUR drahšiu plne parnú rúri BOSCH ktorá aj vyzerá ako rúra pre 3 desaťročie. Ale táto Elektorlux pečie fantasticky.

Gorenje BO758A23BG

Gorenje BO758A23BG

Overený zákazník OKAY.sk Overený zákazník

Pridané: 11. októbra 2021

Zakúpený v OKAY.sk

• Pekný dizajn, dotykový displej, množstvo programov (ešte všetky nemám vyskúšané), jednoduché čistenie, pojazdné vysuvanie
  • plechu 1x
  • Uvítala by som výsuvné koľajnice v dvoch úrovniach
Whirlpool AKP 462 IX

Whirlpool AKP 462 IX

Overený zákazník Andrea Shop Peter

Pridané: 8. októbra 2021

Zakúpený v Andrea Shop

Rúra bola náhradou za takmer identický vyrobok ,takže nebolo treba sa učiť ovládať. Novší model navyše má aj výsuvné koľajničky .

Overený zákazník Andrea Shop Mary

Pridané: 8. októbra 2021

Zakúpený v Andrea Shop

Spĺňa moje očakávania od výrobku.

Zobrazujem 361 - 380 zo 500 recenzií 1...17 18 [ 19 ] 20 21...25