Mora VT 526 MX

Kombinácia s varnou doskou
Čistenie rúry
parné

• , zakúpené v Shoppie.sk

• rúra s veľkým objemom. Pekný dizajn. Postačujúce funkcie.

spokojnosť

• cena, kvalita vyhotovenia
    • - asi vyssia spotreba, je len v energetickej triede A, este su aj A+, A++, tak to ma trocha zarazilo
    • - dotykovej displej reaguje tazkopadne, a jeho ovladanie by mohlo byt viac intuitivnejsie
    • - ochladzovaci ventilator aj teplovdzusny ventilator su pomerne hlucne

kupovali sme kvoli cene, rura upecie co ma, takze v tomto smere spokojnost, ale ma svoje muchy

• , zakúpené v OKAY.sk

Vzhľad a kvalita tovaru, rovnako aj rýchlosť dodania s určeným termínom k spokojnosti zákazníka.

Maximálny príkon

Programovanie doby pečenia
Detská bezpečnostná zámok
Multifunkčná rúra 9 funkcií
Možnosť reguláciám teploty 50 - 275 ° C
Vodítka v rúre - drôtené rošty
Špeciálny program čistením rúry Water systém
Špeciálny smalt rúry ECE (Eco Clean Enamel)
Chladiac

• , zakúpené v Shoppie.sk

• rúra s veľkým objemom. Pekný dizajn. Postačujúce funkcie.

spokojnosť

• cena, kvalita vyhotovenia
    • - ochladzovaci ventilator aj teplovdzusny ventilator su pomerne hlucne

• , zakúpené v OKAY.sk

• cena, množstvo funkcii, odnimatelne sklo na dvierkach.

značku MORA sme si vybrali pre množstvo funkcii, že ma ochladzovanie dvierok odnimatelne sklo na dvierkach a dobrej cene.

max.spokojnost

• moderný dizajn
    • neviem

?

Obsahuje všetko, čo normálny človek potrebuje.

odporucam nakupovat v tomto obchode,dobre ceny,dovoz zdarma

• pekný vzhľad, možnosť funkcií a samočistenie

produkt sa mi páčil vzhľadom a cenou, z výberom som spokojná