Klarstein Victoria

EXTERNE SKLADOM (dodanie 3-4 dni) Kategória rúry: elektronická  Energetická trieda: A Počet funkcií: 9 Maximálny príkon rúry: 3800 W Objem rúry: 70 L Farba:...
Doprava zdarma, Na sklade
Doporučená ponuka Electronic Star

Na sklade • 1 variantZdarma96 % • 11 441 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 4 861 recenziíĎalšie informácie

Rozmrazovanie
Spôsob pripojenia
elektrické

• , zakúpené v Klarstein

• Krásna a veľká, bohato stačí na moje pečenie pre 6-člennú rodinu , 9 fukcií je pre nás akurát, viac nepotrebujeme
  • , zakúpené v Klarstein

Pekný ale ešte som ho nestihol otestovať.

Výška
Spodný ohrev
Rozmrazovanie
Spôsob pripojenia
elektrické

EXTERNE SKLADOM (dodanie 3-4 dni)

• Kategória rúry: elektronická

Časovač

Retro dizajn

Rozmery (VxŠxH): 59,5 x 59,5 x 58 cm

• , zakúpené v Klarstein

jednoduchost design hlavně žádné digitální ovladání místo toho kličky super

• dizajn
    • praktické funkcie
    • dobre sa čistí
    • plech grátis

Dlho som hľadala peknú dizajnovku, hlavne nie matnú (väčšina matných je antracitových) - kúpila som set aj s mikrovlnkou a je to naozaj pastva pre oči..
    Človek si priplatí za dizajn takže žiadne moderné funkcie ani trúba ktorá vie čítať recepty, ale funkcie mi úplne stačia, na bežné využitie a pečenie úplne OK, časovač pomôže. Zohreje pekne rýchlo, plech grátis je naozaj kvalitný.
    Určite odporúčam :)

• , zakúpené v Klarstein

Pekný ale ešte som ho nestihol otestovať.