Klarstein Omnichef 20

• , zakúpené v Electronic Star

Nemôžem posúdiť, mám ho krátko, zatiaľ som len zapekala žemle.

• , zakúpené v Electronic Star

• Vsadila som na nemeckú precíznosť a nesklamala som sa, s výrobkom som veľmi spokojná
    • Čas prípravy je o niečo dlhší ako je uvedené v manuály, ale to kvalitu výrobku neznižuje

Minirúra je ľahká a teda ľahko prenosná /používam ju aj vonku/, dobre sa čistí a pre malú domácnosť je veľmi vhodná, dá sa využiť na všetky spôsoby tepelnej úpravy, som spokojná

Vyberte si ,,šéfa" pre Vás!

Klarstein Omnichef 20 je napriek svojim kompaktným rozmerom a nevtieravému dizajnu kompetentným pomocníkom do každej kuchyne. Táto mini pečiaca rúra pečie, griluje a opeká na malej ploche. 1380W výkonná rúra na pečenie je vykurovaná štyrmi vykurovacími telesami. Pre prípravu rôznych diel možno použiť horné, spodné vykurovanie a ich kombináciu. K tomu zariadenie ponúka funkciu prúdenia vzduchu a otáčania ražňa pre rovnomerné pečenie.

Zabudovaný časovač možno nastaviť až na dobu 60 minút a do 230° C regulovateľný termostat ponúka možnosť prípravy jedál rôzneho druhu. Po uplynutí nastaveného času zaznie signálny tón. Ľahko čistiteľná konštrukcia z ušľachtilej ocele je vybavená protišmykovými nožičkami, oceľovou rúčkou na vrátkach a veľkým oknom z bezpečnostného skla. Prehľadná obslužná sekcia ponúka 3 otočné regulátory so symbolovým označením.

K zariadeniu je pribalené i bohaté príslušenstvo - okrem roštu, plechu na pečenie a ražňu Vás potešia dva držiaky pre ľahké a bezpečné vyberanie pokrmu. Výhodou je i používanie grilovacieho roštu spolu s plechom na pečenie, čím sa predíde zbytočne veľkému znečisteniu.

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Electronic Star

Nemôžem posúdiť, mám ho krátko, zatiaľ som len zapekala žemle.

Tento Produkt som si vybrala po strasne dlhom hladani na internete a zvazovani vsetkych pre a proti konkurencie. Zial, po prvom zapojeni podla navodu / vypalit vnutro rury 10 minut pri 230 stupnov/ sa ozval vybuch a vnutri to iskrilo.
    Skoda, vyzeral skutocne profesionalne.