Gorenje BO 75 SYW

• , zakúpené v www.lacnenotebooky.eu

• -pekny dizajn
    • -lahke ovladanie
    • -kvalita vyhotovenia
    • -"dostatok muziky za dobru cenu"
    • -trosku chyba casovac

-urcite doporucujem

• , zakúpené v OKAY.sk

• posúvne držiaky na udržanie plechu

Výrobok je super, návod na pečenie je úlný aj s rôznymi nápadmi. Kto potrebuje kvalitnú rúru, tak bude spokojný.

• Dodanie nesprávneho tovaru

Maximálny príkon
0.87 kW
Displej
Energetická trieda
A

Život môže byť jednoduchý. Môže sa prispôsobiť vášmu vlastnému tempu. Pripojte sa k trendu SIMPLICITY a začnite žiť jednoduchšie. Jednoduchá voľba programov jediným otočením ovládacieho gombíka. Nestrácajte čas tým, že sa budete snažiť rozhodnúť, aká je najlepšia kombinácia teploty a ohrevných telies pre vaše pečenie. Vyberte si z mnohých prednastavených programov, ktoré to urobia za vás. Zvoľte váš prednastavený program a technológia UseLogic sa postará o ostatné. Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• , zakúpené v www.lacnenotebooky.eu

• -pekny dizajn
    • -lahke ovladanie
    • -kvalita vyhotovenia
    • -"dostatok muziky za dobru cenu"
    • -trosku chyba casovac

• Hlučnosť

• krasny dizajn
    • teleskopicke vysuvy
    • detska poistka
    • nepasuju stare plechy, ale daju sa polozit na mriezku
    • po vypnuti sa rosi ovladaci panel, zatial neviem preco

Ruru som si vybrala aj koli dizajnu, nielen pre jej funkcie. Aj ked ju pouzivam este kratko, som s nou spokojna. Zatial som neprisla na to, preco sa orosi ovladaci panel, ked ju vypnem. Musim ju otvorit, aby horuci vzduch vysiel von. Mozno to tak ma byt, este neviem. Teleskopicke vysuvy su vyborna vec, odporucam.Mam rocne dieta, takze detska poistka bola podmienka. Priestor na pecenie je naozaj velky, da sa pouzit aj najvacsi pekac.

• , zakúpené v e-spotrebice

Pekný dizajn,skvelá spotreba, vela funkcii,rýchly predohrev je dobrá vec,som velmi spokojná.

• , zakúpené v e-spotrebice

• Vzhľad, chladiaci ventilátor, jednoduché ovládanie ale hlavne teleskopické lišty!
    • Jednoznačne chýbajúci časovač!!!

Som síce spokojný ale v budúcnosti by som volili asi inú vstavanú rúru.

• , zakúpené v Shoppie.sk

• Má prednastavené programy,jednoduché ovládanie ,oceňujem samočistenie.

Tento produkt som si vybrala z toho dôvodu ,lebo je v bielom prevedení . Ladí mi s chladničkou a mikrovlnkou .Ma pekný dizajn. Samozrejme má gril,dá sa v nej rozmrazovať,pre mňa dôležité teleskopické vysúvanie plechov.Taktiež rozhodovala cena.