Fagor 6H-220 AX

A
Kombinácia s varnou doskou
Čistenie rúry
katalytické

• , zakúpené v Agem Computers s.r.o.

• Pomerne nízka cena a jednoduchá obsluha
    • Zatiaľ som na nič neprišla

Oproti staršiemu typu rúry od rovnakého výrobcu, ktorý som doteraz mala, sa mi zdá, že výrobca tie plechy, z ktorých je vyrobená, akosi viac vyvalcoval. Ovládanie rúry je jednoduché, ikony dobre viditeľné. Pre tento typ som sa rozhodla na základe skúseností s predchádzajúcou rúrou, ktorá slúžila skoro 12 rokov.

• , zakúpené v TPD.sk

katalytické

FAGOR 6H-220 AX

Popis:

Multifunkčná rúra  60l, 6 programov

Nerez  s ochranou proti odtlačkom prstov biele/čierne sklo

Digitálny displej so zobrazením času

Pevné ovládacie gombíky

Pojazdy Pull systém

Vnútorné osvetlenie

Katalitické samočistenie

Ventilovaný odvod pár

• , zakúpené v Agem Computers s.r.o.

• Pomerne nízka cena a jednoduchá obsluha
    • Zatiaľ som na nič neprišla