Recenzie Electrolux EOB6631BOX

ano

Katka

Pridané: 16. apríla 2018

Zakúpený v Senton

Podľa videí k parným rúram som som si vybrala produkt Elektrolux EOB 8831, ale omylom som objednala 6631. Zistila som tento omyl až po dodaní výrobku. Najskôr som bola sklamaná, lebo som si myslela, že tie funkcie o ktoré mi išlo ( parené buchty v rúre ) sa nebude dať s týmto produktom uskutočniť. Začala som experimentovať a som nadšená. Hádam jediný rozdiel oproti 8831 je, že táto rúra je mechanická, programy nastavujete pootočením gombíka a nie tak ako na Smartphone pomocou výberu ikon a že para je v tomto type vyvíjaná od 130 st.C. Novší typ vyvíja paru aj pri nižších teplotách. Na výsledok mojich pokusov s varením v tejto rúre to však nemalo žiaden negatívny dopad. Parené buchty boli za 15 minút hotové. Pariť sa dá na viacerých úrovniach naraz, takže pohodlne spravíte celú várku buchiet, trebárs ak z kila múky za 15 min. Robila som aj ryžu s kuracími stehnami a kačku s rožkovými knedlíkmi. Všetko naraz a výsledok lepší ako varené či pečené klasicky. Teším sa na nové skúsenosti. Asi dám rúre meno, lebo sa mi stáva výbornou parťáčkou pri príprave jedál pre moju rodinku.

Pridané: 18. februára 2018

Zakúpený v Senton

Zatiaľ sme veľmi spokojní, ale ocenili by sme, keby bol k rúre aj podrobnejší návod na to, ktorý program je na čo vhodný. Doteraz sme parnú rúru nemali a učiť sa musíme systémom pokus-omyl.

Overený zákazník HOMESHOP.sk

Zakúpený v adeleshop.sk

• tichá
  • veľký objem
  • rýchly ohrev
  • ramik predneho zle uchyteny, tlacidla divnej kvality, po stlaceni sa hybu
  • programovanie dost komplikovane
  • čakal som trochu viac za tie peniaze

Overený zákazník HOMESHOP.sk

Pridané: 15. októbra 2017

Zakúpený v HOMESHOP.sk

• zatiaľ čo sme vyskúšali programy tak všetky boli ok
  • je veľmi ticha
  • kupovali sme ju kvôli tomu že ma pečenie parou, ale keďže sme s tým nemali žiadne skúsenosti tak sme nevedeli že k tomu ešte potrebujeme nejakú misu ktorá sa na to napája. Mohlo to byť v popise produktu pre ľudí, ktorý sa s tým stretnú prvýkrát.

Overený zákazník adeleshop.sk

Jan