Electrolux EOB6631BOX

Horný a spodný ohrev
Spodný ohrev
Rozmrazovanie
Parné

Mul­ti­fun­kčná rú­ra s in­teg­ro­va­nou fun­kciou pa­ry má vnú­tor­ný ob­jem 74 l. Táto rúra vás zaujme svojím dizajnom, ale aj mnohými funkciami a programami ako je gril alebo, detská poistka. Vďa­ka mä­so­vej son­de je jed­no­du­ché zis­tiť, ke­dy prip­ra­vo­va­né mä­so do­sia­hlo správ­nu vnú­tor­nú tep­lo­tu, bez nut­nos­ti ot­vá­ra­nia dvie­rok rú­ry. Extra veľký ventilátor s novým spôsobom vedenia vzduchu zaisťuje dokonalú prípravu jedál, kamkoľvek je v rúre umiestnite. Vyskúšajte viac spôsobov prípravy jedál - vyskúšajte viac receptov!

Rúra disponuje naozaj bohatým vnútorným objemom 74 litrov pre 3 súčasné úrovne pečenia. Využite každý centimeter vnútorného priestoru – všetko sa upečie rovnomerne.  Zároveň je extrémne tichá. Halogénové osvetlenie poskytne dostatok svetla. Dvierka a sklenené panely môžete celkom odobrať a rýchlo vyčistiť.

Rovnomerné prepečenie
Vďaka ohrevnému systému UltraFanPlus s výnimočne veľkým ventilátorom a dizajnom vzduchovodov je zaručené rovnomerné prepečenie vašich pokrmov bez ohľadu na ich polohu v rúre.

Multifunkčná rúra s integrovanou funkciou pary
V profesionálnych kuchyniach šéfkuchári používajú tradičné suché teplo spolu s parou, aby dosiahli najlepšie chute a štruktúry. Pomocou tejto rúry dosiahnete bez problémov rovnakých výsledkov ako v reštaurácii.

Funkcia Pizza
Ak ste vy aj vaši blízky milovníkom pizze tak v tom prípade je tu pre vás špeciálny program pomocou ktorého príjemne prekvapíte dokonale chrumkavým cestom a chutným obložením pizze.

Jednoduché ovládanie
Vstavaná rúra Electrolux vás zaujme aj svojim jednoduchým ovládaním. Vybavená je ovládacím prostredím s LED displejom a umožňuje nastavenie trvania procesu pečenia. Môžete si na ňom nastaviť aj začiatok a ukončenie prípravy jedla. Vďaka jeho vysúvateľným ovládačom a tlačidlám získate jednoduchý prístup ku všetkým nastaveniam rúry.

Gril
Pomocou vstavanej rúry môžete jednoducho pripraviť aj grilované pokrmy. Vybavená je dvojkruhovým grilom, s ktorým rýchlo dosiahnete ideálne výsledky grilovania aj pri menších pokrmoch.

Chladiaci ventilátor
Chladiaci ventilátor sa spustí automaticky, keď sa zapne rúra. Chladí elektronické komponenty a externé časti rúry

Funkcia bezpečnosť detí
Detský zámok chráni pred náhodným spustením spotrebiča.

Parametre:

• Zabudovateľná rúra;
  • vnútorný objem (l): 74;
  • farba: antikoro s ochranou proti odtlačkom prstov;

Elektronické funkcie:

• automatické vypnutie (len rúry)
  • kontrola výsledku
  • ukazovateľ teploty
  • denný čas
  • blokovanie ovládania
  • kuchynský časomer
  • automatické vypnutie rúry s teplotnou sondou
  • ukazovateľ stredovej teploty

• nebol pribalený montážny materiál, musela som ti to objednať osobitne
    • nebola pribalená sonda na maso, ktorá mala byt súčasťou výrobku

ano

• , zakúpené v Senton

Podľa videí k parným rúram som som si vybrala produkt Elektrolux EOB 8831, ale omylom som objednala 6631. Zistila som tento omyl až po dodaní výrobku. Najskôr som bola sklamaná, lebo som si myslela, že tie funkcie o ktoré mi išlo ( parené buchty v rúre ) sa nebude dať s týmto produktom uskutočniť. Začala som experimentovať a som nadšená. Hádam jediný rozdiel oproti 8831 je, že táto rúra je mechanická, programy nastavujete pootočením gombíka a nie tak ako na Smartphone pomocou výberu ikon a že para je v tomto type vyvíjaná od 130 st.C. Novší typ vyvíja paru aj pri nižších teplotách. Na výsledok mojich pokusov s varením v tejto rúre to však nemalo žiaden negatívny dopad. Parené buchty boli za 15 minút hotové. Pariť sa dá na viacerých úrovniach naraz, takže pohodlne spravíte celú várku buchiet, trebárs ak z kila múky za 15 min. Robila som aj ryžu s kuracími stehnami a kačku s rožkovými knedlíkmi. Všetko naraz a výsledok lepší ako varené či pečené klasicky. Teším sa na nové skúsenosti. Asi dám rúre meno, lebo sa mi stáva výbornou parťáčkou pri príprave jedál pre moju rodinku.

• , zakúpené v Senton

Zatiaľ sme veľmi spokojní, ale ocenili by sme, keby bol k rúre aj podrobnejší návod na to, ktorý program je na čo vhodný. Doteraz sme parnú rúru nemali a učiť sa musíme systémom pokus-omyl.

• Pečenie v pare ma príjemne prekvapilo, výsledky sú na jednotku :-).

Dobré rozhodnutie, ked som i priplatil a kupil s pečením v pare a so sondou.
    Rád pečiem a využívam aj sondu.
    Pečenie v pare je super, upečené mäsá chutia.

• , zakúpené v HOMESHOP.sk

• Pečenie s parou je asi o 1/3 rýchlejšie
  • , zakúpené v adeleshop.sk

• tichá
    • veľký objem
    • rýchly ohrev
    • ramik predneho zle uchyteny, tlacidla divnej kvality, po stlaceni sa hybu
    • programovanie dost komplikovane
    • čakal som trochu viac za tie peniaze
  • , zakúpené v HOMESHOP.sk

• zatiaľ čo sme vyskúšali programy tak všetky boli ok
    • je veľmi ticha
    • kupovali sme ju kvôli tomu že ma pečenie parou, ale keďže sme s tým nemali žiadne skúsenosti tak sme nevedeli že k tomu ešte potrebujeme nejakú misu ktorá sa na to napája. Mohlo to byť v popise produktu pre ľudí, ktorý sa s tým stretnú prvýkrát.
  • , zakúpené v adeleshop.sk

• Velky objem