ECG ET 3031

30 l
Minútka
Počet funkcií
Otočný ražeň

• Slabá vrchná časť pod platničkami variča,obývajú sa smerom do stredu a MOŽNOSŤ REGULOVAŤ teplotu variča!!!

som s touto minirurou na výsosť spokojna...

• Tovar prišiel poškodený a ja som si to nevšimol. No smutné je ze takto kuriéri zaobchádzajú s tovarom ktorý je krehký. Krabica bola z boku deravá. Neodporúčam.

Maximálny príkon
30 l
Minútka
Počet funkcií
Otočný ražeň

Mini rúra ET 3333 WHITE v bielej farbe s objemom 33l bude skvelým doplnkom do vašej domácnosti. Je vybavená 2 liatinovými platničkami a v rúre môžete vyberať z 5 funkcií ohrevu. Vďaka grilovacej ihle bude kuriatko krásne opečené a chrumkavé

Teplotu v rúre je možné plynule regulovať od 90 do 230 °C. Vnútorné osvetlenie zabezpečí prehľad nad pripravovaným pokrmom. Pri otváraní dverí rúry iste oceníte praktické madlo.

Varné ...

3zákazníci neodporúčajú produkt

som s touto minirurou na výsosť spokojna...

• Používam tento produkt na dvore cez leto,pri zaváraní, varení lekárov, a pri páry- pečenie lángošov,palaciniek
    • Môžem ho preniesť, kde ho momentálne potrebujem

Tento produkt nespĺňa moje predstavy. Kúpil som ho omylom. Nepreveril som si, že varné dosky nemajú reguláciu teploty a to je dosť vážny pre mňa problém.

• Mám dve v jednom rúru aj s varičom na vrchu. Je to výborné a môžete maž zapnuté obe veci súčasne. To je výborne. Už je výrobok odskúšaný. Pracuje ako hodinky. Rúra pečie super. Chlebík z nej je šťavnatučký. Koláče tiež. Grilovanie v rúse som eše neskúšala. Verím, že je tiež OK. Varič si tiež pochvaľujem. Ďakujem za výrobok a doporučujem ostatným.
    • Chýba mi svetlo v rúre.

Super rúra s grilov a dvojpatničkou na vrchu. Obe funkcie môžu pracovať naraz. Som spokojná a rodina tiež.