Mora VT 528 MX

• , zakúpené v Andrea Shop

• Pomer cena kvalita
    • Ostávajú otlačky na nereze ale dajú sa vyčistiť
  • , zakúpené v OKAY.sk

• tento typ využívam doma už štvrý rok a zatiaľ je všetko v poriadku, pre mňa dostatočný počet funkcií, ešte som ani všetky nevyužila. Dúfam, že aj táto nová rúra mi bude v novej kuchyni slúžiť tak, ako tá istá v kuchyni u rodičov

• Jednoducha obsluha

Programovanie doby pečenia

Detský bezpečnostný zámok

Multifunkčná rúra 9 funkcií

Možnosť regulácie teploty 50 – 275 °C

Výsuvné teleskopické rošty (2 úrovne)

Špeciálny program čistenia rúry Water systém

Špeciálny smalt rúry ECE (Eco Clean Enamel)

Chladiaci systém dvierok rúry

• , zakúpené v Andrea Shop

• Pomer cena kvalita
    • Ostávajú otlačky na nereze ale dajú sa vyčistiť
  • , zakúpené v OKAY.sk

• super pečenie, jednoduché a rýchle, a navyše ľahké čistenie, som veľmi spokojná
    • dizajnovo v kuchyne vyzerá peckovo

kolegyna mi odporučila a neľutujem

• Jednoducha obsluha
    • Sytem casovacov vypnutia
    • Vseobecny manual, nie uplne jasne zobrazenie ikon ovladania
  • , zakúpené v DATART.sk

• Dobrý pomer cena - kvalita
    • vysúvateľné rošty
    • zle čitateľné tlačítko funkcií rúry
    • chaotický návod - nevysvetlená funkcia elektronického časového spínača, dcéra na to prišla metódou pokus-omyl

Používam ho zatiaľ krátko, piekla som len pár koláčov, ale som spokojná.

• , zakúpené v OKAY.sk

Blížili sa Vianoce a moja stará rúra už doslúžila.Potrebovala som súrne novú .Rýchle dodanie ma veľmi potešilo. Teraz sme všetci spokojní.

• Hľadáte tento produkt za najlepšiu cenu ? Pozrite sa na porovnanie najlepších cien v obchodoch . VIDEO recenzie bieleho ...

Zobraziť celú recenziu na rury-na-pecenie.heureka.sk

• , zakúpené v HEJ.sk

• Manželka je spokojná kvalitou rury a ja z jedlom čo sa v nej upeče
  • , zakúpené v HEJ.sk

• pekny dizajn, ovladanie
    • huci truba uz ked sa zapne svetlo

spokojny