Mora VT 523 MW

Kombinácia s varnou doskou
Čistenie rúry
parné

• , zakúpené v OKAY.sk

-akuratna cena,dizajn,a funkcie ktore nam budu stacit,ziadne zbytocne predrazene spotrebice

Splna vsetky poziadavky

• , zakúpené v HEJ.sk

• Výborný výrobok, lahká a jednoduchá obsluha.

Vrele odporúčam. Podobnú rúru Mora som mala v starom byte.
    Kedze som bola spokojná, tak som aj v novom byte dala prednosť osvedčenej značke.

32 kg
A
Kombinácia s varnou doskou
Čistenie rúry
parné

Ponúkame vstavanú modernú rúru Mora VT 523 MW, s dotykovým ovládaním hodín. Taktiež je možné využívať funkciu gril. Pre čistenie rúry k dispozícii máte špeciálny program Water Clean. Stačí do pekáča naliať asi 0,5 l vody a vložiť na dno rúry. Teplotu na termostate nastavte asi na 50 - 60 ° C na dobu 30 min. Po uplynulom čase rúru vypnite. Vnútro rúry sa pekne namočí a rúra sa ľahko vytrie. Pre lepší účinok čistenia, sa odporúča do pekáča s vodou kvapnúť pár kvapiek umývacieho prostriedku na riad.

• Lacny
    • Voditka v rure - prelisy sa poskriabali po prvom pouziti
    • S plechmi sa zle manipuluje
    • Malo vyrobne chyby (dvierka nakrivo, nerovnomerne pecenie)

Pred rokom som mal model 526 a bol som spokojny. Teraz som kupoval ruru znova a omylom som kupil tento nizsi model.
    Naozaj odporucam priplatit si za model 526 kde ako voditka sluzia kovove rosty, alebo model 527 ktory ma aj teleskopicky rost. To je funkcia na nezaplatenie.

Po prvom pouziti som ho reklamoval - vratil. Servisak z Gorenje/Mora prisiel ku domov, spisal protokol, nebol ziaden problem. Kedze islo o novy vyrokob, odmietol som opravu. Objednal som si teda vyssi model 527 z Okay, na druhy den som ho mal doma, do krabice z neho zabalil tuto ruru a zaniesol do Okay.

Splna vsetky poziadavky

• , zakúpené v HEJ.sk

• Výborný výrobok, lahká a jednoduchá obsluha.

Vrele odporúčam. Podobnú rúru Mora som mala v starom byte.

• , zakúpené v MADER

• výbava a prevedenie
    • chýba teleskopický výsuv

dobré prevedenie a funkcie výrobku

• vzhľad, ovládanie, prevádzka
    • ťažšie zasúvanie a vysúvanie plechov na pečenie

spokojnosť za tú cenu

• výborná