Gorenje BO 7321 AX

Čistenie rúry
parné

• , zakúpené v OKAY.sk

• rýchlo a dobre pečie, na danú cenú veľa funkcií
    • hlučnosť, aj pri bežnom pečení je počuť akoby silno pustený ventilátor, silné fúkanie ponad dvierka

celkovo pre nenáročných OK

• , zakúpené v HEJ.sk

• ľahká manipulácia rýchli ohrev a pekný vzhľad

Vyhľadom a klasické pečenie domáce použite, táto trúba úplne vyhovuje aj náročným gazdinkám...

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• tuto ruru zakupila pred 2 rokmi u vas moja dcera a bola s nou maximalne spokojna. Kedze sme v kontakte, vedela som ze je spokojna a preto som sa zamerala na tento vyrobok. Vyskusala som a uz permanentne peciem
    • nemam vyhrady, snad by som uvitala jeden plochy plech s otvorenou jednou stranou

som maximalne spokojna

Kruhové teleso
Teplotná sonda
Čistenie rúry
parné

Spoločnosť Gorenje prináša do kuchyne nový elegantný kúsok – multifunkčnú BigSpace rúru BO7321AX s extra veľkou využiteľnou plochou na pečenie. Rúra HomeMade je dômyselná klenutá rúra, ktorá zaručuje skvelé výsledky, ktoré by ste bežne očakávali od tradičných pecí na drevo! Inovatívne konštrukčné riešenie novej generácie vstavaných rúr zahrnuje premyslené rozmiestnenie ohrevných telies, čo zaručuje dokonalé pečenie. Zaoblené línie okrajov zadnej steny a klenutá vnútorná Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

2zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v OKAY.sk

• rýchlo a dobre pečie, na danú cenú veľa funkcií

celkovo pre nenáročných OK

• , zakúpené v HEJ.sk

• ľahká manipulácia rýchli ohrev a pekný vzhľad

• Zaujímavá cena
    • na prvý pohľad papierovo dobré funkcie.
    • Príjemný dizajn.
    • Jednoduché ovládanie.
    • Funkcia COOLdoor - absolútne nefunguje - dvierka pália rovnako ako pri starej rúre.

Kupoval som rúru aj kvôli funkcii Cool Door. Táto funkcia by mala ochladzovať dvierka rúry, mať trojsklo s reflexným účinkom. Rátal som s touto funkciou kvôli dieťaťu. Po vyskúšaní rúry sa táto funkcia neprejavila. Zavolal som na infolinku Gorenje, kde je vôbec umenie sa dovolať, a pani mi povedala na moju otázku , ako funguje táto funkcia: samozrejme dvierka sú chladené ventilátorom ale nečakajte ,že pri 200°C nebudú dvierka horúce. Opýtala sa ma, že prečo nechytám za madlo rúry ale za sklo. Moja odpoveď, že dieťaťu je niekedy ťažko to vysvetliť a hockedy môže zavadiť, opreť sa mi povedala, riešte to u predajcu.

Takže hneď druhý deň po zakúpení idem reklamovať rúru.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

som maximalne spokojna