Gorenje BO 7306 SX

3.3 kW
Energetická trieda
A
Kruhové teleso

• Nepačí sa mi rozloženie kolajničiek - štyroch. Radšej mohli byť 3 a rovnomerne rozložené

Som veľmi spokojná. Využívam aj horúci vzduch. Pri pečení mäska, zostane pekne štavnaté.

• , zakúpené v OKAY.sk

• je to presne to, čo sme chceli
    • mohli by k rúram dávať viac pekáčov

Spokojní - super výrobok za skvelú cenu

• Prehľadnosť, jednoduchosť, funkčnosť, vzhľad

So značkou Gorenje mám dobré skúsenosti, preto som sa rozhodla aj pre rúru tejto značky. Ako vždy, ani tentokrát ma značka Gorenje nesklamala.

38 kg

• mohli by k rúram dávať viac pekáčov

Spokojní - super výrobok za skvelú cenu

• Prehľadnosť, jednoduchosť, funkčnosť, vzhľad

• , zakúpené v e-spotrebice

• dizajn, cena , veľkosť rúry

dobrá cena a kvalita

• , zakúpené v HEJ.sk

• cena, kvalita

Kvalita primerana cene, s vyrobkom som spokojny. Odporucam.