Gorenje BO 5320 AX

• jednoducho ovládateľná
    • sklenené dvierka pri pečení nie sú horúce
    • ľahká údržba
    • dotykový display s časovačom

Zatiaľ som s týmto produktom veľmi spokojná a dúfam, že to tak bude i naďalej. Pôvodne som hľadala voľne stojacu rúru na pečenie - je škoda že už sa nevyrábajú väčšie objemy, ale tento výrobok splnil moje očakávania. Používam ju každý deň , je jednoduchá na ovládanie a údržbu, časovač je výborná vec a taktiež sa nebojím, že sa mi niekto popáli na dvierkach. Cena tohot výrobku je veľmi dobrá.

• neviem

Tento sporák sme brali kvôli zasunovacím gombíkom a kvôli veľkosti plechov. (totožne zo starými plechmi)

Maximálny príkon
65 l
Ventilátor
Počet funkcií
Osvetlenie

Vstavaná multifunkčná rúra Gorenje s ventilátorom ponúka extra veľkú využiteľnú pečiacu plochu. HomeMade ® tvar rúry vychádza z tvaru kamennej pece. Jednoduchý dizajn, čelný panel z nerezovej ocele, ergonomický tvar gombíkov a rukoväte. Jednoduchá údržba vďaka EcoClean smaltu a AquaClean funkcii. Pre väčšiu bezpečnosť sú dvierka vyrobené z trojitého skla a chladené dynamickým chladiacim systémom DC. Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• , zakúpené v OKAY.sk

• dotykový display s časovačom

• neviem

• , zakúpené v HEJ.sk

som veľmi spokojná

• s produktom som spokojná

Dobrá kvalita za rozumnú cenu.