Bosch HBG 34B520

Parné

VSTAVANÁ MULTIFUNKČNÁ RÚRA

Popis produktu:
trieda spotreby energie: A -20
rúra na pečenie s multifunkciou 3D Plus (8 druhov ohrevu: horný/spodný ohrev, spodný ohrev, 3D horúci vzduch Plus, cirkulačný infragril, veľkoplošný gril Vario, maloplošný gril Vario, rozmrazovanie, stupeň na pizzu)
rúra na pečenie XXL 67 l so sivým smaltom GranitEmail
samočistenie EcoClean na zadnej stene, strop a boky možno dokúpiť ako zvl. Príslušenstvo
celosklená vnútorná strana dvierok rúry, sklopný dvojokruhový gril
nastavenie teploty 50 – 270 °C
AutoPilot10 (automatika pečenia s 10 programami)
elektronické hodiny s časovou predvoľbou
hladké steny rúry so závesnými roštmi - možnosť doplniť teleskopické výsuvy
SoftClose - tlmené zatvárnie dvierok
osvetlenie rúry
zasúvacie gombíky
teplota skla dvierok max. 50°C
detská poistka - tlačidlo ,,kľúč"
automatický rýchloohrev rúry
kábel na pripojenie so zástrčkou (1,2 m)

+ rúra spĺňa všetky moje požiadavky
    - nemám žiadne

tento produkt som objednal z vlastných skuseností

• , zakúpené v Andrea Shop

• dizajn, pomer cena výkon
    • zatiaľ nič

veľa muziky za málo peňazí

• dizajnovo podľa mojej predstavy
    • pre krátkosť času neviem posúdiť

som spokojná

• , zakúpené v Prva.sk

• perfektné prevedenie
    • jednoduchosť obsluhy
    • výrobok svojou kvalitou presahuje cenu

Biele prevedenie,kvalitný ovládací panel a objem
    tejto vstavanej rúry uspokojí aj veľmi náročného kuchára.

Tento tovar som si objednala cez ANDREASHOP, ale k mojej úplnej spokojnosti mi chýba manuál na obsluhu v slovenskom jazyku. Nakoľko mi bol dodaný len manuál v nemčine a poľskom jazyku mám obmedzené možnosti obsluhy.

Zatiaľ neviem ohodnotiť funkcie a použitie.

Silno zvažujem či ešte nakúpim v tomto eshope, už len kvôli tejto problematike.

• , zakúpené v ocSLOVENSKO.sk

• krasny dizajn, vela funkcii, milujem dvere softclose, studene dvierka pri peceni
    • slaba svietivost displeja oproti mikrovlnke, ktora je z rovnakej rady Bosch white design,

Kedze mame bielu lesklu linku skvele sa hodi, lahsia udrzba ako nerezova, vsetky povrchy hladke bez zahybov, staci prelestit, piekol som parkrat - velka spokojnost, vyborna vec su studene dvierka aj pri peceni, slaba svietivost displeja - ak ma to omrzi pojdem reklamovat - je citatelny, ale ked zapnem mikrovlnku tak rovnake displeje 5cm od seba svietia rozdielne, jemne iny odtien bielej ako ma mikrovlnka z rovnakej rady produktov Bosch white design - chyba mikrovlnky pride mi viac do zlta. Kto by to bol povedal rura made in Germany a mikrovlnka HMT85ML23 made in U.K. mozno v UK maju inu bielu. Obavam sa ze to bude na vsetkych rovnake, moze za to rozdielny podklad pre biele sklo na kazdom spotrebici.

• , zakúpené v HEJ.sk

• pekny design, velky vnutorny objem 67l na rozdiel od inych vstavanych rur a velmi sa mi paci funkcia dvierok - SoftClose

je to presne to co som dlho hladala :-)